Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

 fond

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

rairada

razdelitel

 osvita

razdelitel

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Диво власними руками

alt3 березня керівництво Сахновщинського району завітало до районного історико-краєзнавчого музею для участі у відкритті виставки «Диво власними руками», яка присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Серед експонатів можна побачити вишивані рушники, серветки, картини з бісеру в орнаментах яких творчо переосмислюються споконвічні традиції української вишивки. Також представлені ляльки – мотанки, мистецтво декупажу, кардмейкінгу.

Детальніше... [Диво власними руками]
 
Розширена оперативна нарада голови райдержадміністрації

altСьогодні  у малій залі засідань відбулася розширена оперативна нарада голови РДА І.Котули за участю заступника голови райради П. Нестеренка, з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками бюджетних установ району, селищним та сільськими головами.

На початку наради голова райдержадміністрації проінформував присутніх про намічені перспективи району під ініціативами голови Харківської обласної державної адміністрації І. Райніна та про мобілізаційні забов’язання району.

Детальніше... [Розширена оперативна нарада голови райдержадміністрації]
 
Районний семінар для заступників директорів з виховної роботи

Отображается файл "Фото семінар.JPG"27 лютого 2015 року у відділі освіти Сахновщинської районної державної адміністрації відбувся районний семінар для заступників директорів з виховної роботи за темою: «Організація національно-патріотичного виховання». У рамках якого обговорено актуальні питання організації патріотичного виховання дітей, формування почуття сучасної національної ідентичності, національної гідності та патріотизму як складових інтелектуальної, гармонійної, соціальноактивної особистості.

Детальніше... [Районний семінар для заступників директорів з виховної роботи]
 
Прес-реліз до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалений окремих положень соціальної політики» (від 15.01.15 №120-VІІІ)

15 січня 2015 року Верховною Радою України схвалено Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень соціальної політики", яким зокрема внесено зміни до Кодексу законів про працю, Законів України "Про відпустки", "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" та "Про державну допомогу сім'ям з дітьми".

Детальніше... [Прес-реліз до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалений окремих положень соціальної політики» (від 15.01.15 №120-VІІІ)]
 
Про необхідність укладення колективних договорів

Цього року колдоговірна кампанія проходить в умовах наростання та загострення фінансово-економічної кризи, негативні наслідки якої відчули більшість трудових колективів підприємств і організацій району.

Наростає соціальна напруга через падіння рівня життя, в тому числі через зменшення рівня реальної заробітної плати та соціальної підтримки незахищених верств населення.

Детальніше... [Про необхідність укладення колективних договорів]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 44