Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

 fond

razdelitel

uk 44

razdelitel

rairada

razdelitel

 osvita

razdelitel

Зараз на сайті

На даний момент 4 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Оперативна нарада

altСьогодні 22 вересня Україна відмічає День Партизанської слави, тому оперативна нарада голови РДА І. Котули частково була присвячена цьому визначному та історичному дню. Голова РДА відзначив вагомий внесок українських партизанів в перемогу над фашистськими військами.

Детальніше... [Оперативна нарада]
 
День Партизанської слави

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001.

День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

Детальніше... [День Партизанської слави]
 
Оперативна нарада

alt8 вересня у малій залі засідань райдержадміністрації відбулась оперативна нарада голови І.Котули за участі керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники бюджетних установ району, селищний та сільські голови.

Детальніше... [Оперативна нарада]
 
Перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців!!!

Шановні виборці! 26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України, для перевірки та уточнення своїх персональних даних, просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сахновщинської районної державної адміністрації за адресою: смт Сахновщина, вул. Шмідта, 10, 1 поверх, каб. 4, тел. 3-01-36.

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 15 жовтня на виборчих дільницях Сахновщинського району можна буде ознайомитись з попереднім списком виборців відповідної ВД. Заяви громадян про включення до Реєстру, зміни персональних даних та щодо тимчасової зміни виборчої адреси, для виборців, які 26 жовтня перебуватимуть в Сахновщинському районі, приймаються до 20 жовтня включно, за наявності підтверджувальних документів, обов’язкове пред’явлення паспорта громадянина України.

Прохання, не залишайте перевірку на останній день. Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, у кого були проблеми на попередніх виборах”.

 

                                                                       Відділ ведення Державного реєстру виборців

                                                             апарату райдержадміністрації

 
Підготовка житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років

altТакою була головна тема оперативної наради голови РДА І.Котули з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками бюджетних установ району, селищним та сільськими головами, яка відбулася 15 вересня у малій залі райдержадміністрації.

Детальніше... [Підготовка житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 47