Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

 fond

razdelitel

uk 44

razdelitel

sahnov banner

razdelitel

rairada

razdelitel

 osvita

razdelitel

Зараз на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом останнього дзвоника!
         Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
         Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
        Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Нехай цей шлях буде щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками.  Реалізовуйте власні здібності, таланти, будуйте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Детальніше... [Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!]
 
Нарада щодо підсумків роботи в галузі тваринництва

alt27 травня 2015 року в приміщенні управління агропромислового розвитку Сахновщинської райдержадміністрації відбулася нарада щодо підсумків роботи в галузі тваринництва за участю начальника управління агропромислового розвитку Сахновщинської райдержадміністрації Ю.І. Мостового, головного зоотехніка управління АПР Гайдарь Г.І., зоотехніків та вет. спеціалістів, техніків штучного запліднення, бригадирів МТФ та СТФ сільськогосподарських підприємств району.

Детальніше... [Нарада щодо підсумків роботи в галузі тваринництва]
 
Робоча поїздка голови РДА Івана Котули до ПСП «Маяк»

altГолова райдержадміністрації І. Котула, начальник управління агропромислового розвитку Ю. Мостовий ознайомилися із роботами, які проводяться в господарстві ПСП «Маяк».

Всього посіяно озимих культур на площі 445 га. Ярих – 450 га. З них ранніх ярих культур на площі 101 га. Оглянувши поле на площі 100 га, на якому посіяний буряк, було відзначено, що сходи хороші, і можна сподіватися на високий урожай. Слід зазначити, що більшість аграріїв відмовилися вирощувати цю культуру.

Детальніше... [Робоча поїздка голови РДА Івана Котули до ПСП «Маяк»]
 
В Сахновщинському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад

alt20 травня 2015 року проведено чергове розширене засідання районної Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, у якому взяли участь селищний та сільські голови району.

В ході засідання обговорено Методику формування спроможних територіальних громад, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року №214 та ряд інших актуальних питань сьогодення, у тому числі питання щодо проекту перспективного плану формування територій громад та визначення адміністративно-територіальних центрів спроможних територіальних громад Сахновщинського району.

Детальніше... [В Сахновщинському районі обговорили питання об’єднання територіальних громад]
 
Обласна Спартакіада серед державних службовців

23 травня в м. Харків на базі КДЮСШ «ХТЗ» відбулася обласна Спартакіада серед державних службовців.

За перемогу в традиційних змаганнях, які проводяться Департаментом у справах молоді та спорту, боролися 128 учасників, які представляли 11 команд - Департаменти та Апарат облдержадміністрації.

Змагання пройшли в п’яти видах спорту – волейболі, міні-футболі, а також настільний теніс, шахи та шашки, де визначали переможців окремо серед жінок та чоловіків. 

Детальніше... [Обласна Спартакіада серед державних службовців]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 56