Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

 fond

razdelitel

uk 44

razdelitel

rairada

razdelitel

 osvita

razdelitel

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Оперативна нарада

altСьогодні на оперативній нараді голова райдержадміністрації І. Котула зосередився на головних питаннях в роботі цього тижня. Так голова РДА зауважив, що продовжуються мобілізаційні заходи і всі чоловіки, незважаючи на статус державного службовця чи іншу роботу, повинні   віддати борг своїй країні, нагадав про відзначення 29 січня  Дня пам’яті Героїв Крут і належну підготовку та проведення цієї значущої дати для українського народу.

Детальніше... [Оперативна нарада]
 
«Пряма» телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування

22 січня відбулася «Пряма» телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сахновщинської РДА Ковлагіної Людмили Костянтинівни на тему «Надання послуг територіальним центром».

Детальніше... [«Пряма» телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування]
 
День Соборності та Свободи України

alt22 січня Україна відзначає День Соборності і Свободи. Це свято відмічається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Украінської Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році.

Детальніше... [День Соборності та Свободи України]
 
Шановні земляки!

Прийміть найкращі привітання з нагоди великого свята українського народу – Дня  Соборності та Свободи України!

Нехай же наша діяльність буде спрямована на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Нехай розум, воля і любов об’єднають нас один з одним на шляху до здійснення високої мети — процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України. Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 

         Голова районної державної адміністрації                         І.КОТУЛА

         Голова районної ради                                                          В.ПРЯДКО

 
Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій

altУправління праці та соціального захисту населення Сахновщинської райдержадміністрації інформує: 20 серпня 2014 року прийнято постанову № 413Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення». Цей Порядок визначає процедуру надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, та категорії таких осіб.

Детальніше... [Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 64