Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

 fond

razdelitel

uk 44

razdelitel

rairada

razdelitel

 osvita

razdelitel

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Пляжний волейбол у Катеринівці

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSrsdVMtdAgMNhnZK87UAT7181UNFHbz1wnKqLba0ODE-py8vYogg

      Пляжний волейбол у Катеринівці

 

             Літній сезон завершився турніром з пляжного волейболу серед учасників 50 років і старших. Організатори виступили з ініціативою присвятити змагання пам’яті колишнього керівника фермерського господарства Бугаєнка Сергія Вікторовича, який впродовж 6 років підтримував розвиток цього виду спорту в с. Катеринівка.

             Вже перші матчі показали,що турнірна боротьба буде точитись напрочуд гостро. Команда с. Шевченкове у складі Івана Середницького та Олександра Кушніра переграла сахновщан . Результативно ішли до вирішального матчу катеринівці Микола Василенко та Володимир Василенко, які виграли два матчі поспіль.

           Третю сходинку виборола команда сахновщан у складі Костянтина Куща та Григорія Іващенка. У заключному матчі,який став вирішальним за перше-друге місце, команда районної державної адміністрації у складі Олексія Філоненка та Петра Волошина з мінімальною перевагою перемогла команду с. Катеринівка, що при однаковій кількості перемог (дві) але кращому особистому показнику. забезпечило їм перше місце.

 

                                                                                                      А.Афанасьев

 
Шановні жителі Сахновщинського району!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Незалежність – це найвища цінність кожної нації, а прапор, що вільно майорить на землі предків, - символ державності.

У минулому – непростий і тернистий шлях здобуття Україною незалежності. Сьогодні, за всі роки незалежності держави найскладніший час, ще – становлення України як могутньої європейської країни, де панують демократичні цінності, а права людей – найголовніша непорушна святиня.

Детальніше... [Шановні жителі Сахновщинського району!]
 
З історії Державного прапора України

Щороку 23 серпня в Україні, починаючи з 2004 року, відзначається День Державного прапора України.

Одним із найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід'ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої історичні святині – герб, прапор, гімн.

Детальніше... [З історії Державного прапора України]
 
Оперативна нарада

  18 серпня у малому залі засідань відбулася оперативна нарада голови РДА І.І.Котули з керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками бюджетних установ району.

На нараді заслухали Мостову Г.М., начальника відділу освіти районної державної адміністрації про підготовку навчальних закладів району до нового навчального року. Мостова Г.М. відмітила, що всі навчальні заклади підготувалися до нового навчального року дуже якісно. Така підготовка є результатом спільних зусиль керівництва райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, директорів навчальних закладів та спонсорів. На даний час проблемним залишається питання забезпечення вугіллям навчальних закладів району. Це питання знаходиться на контролі у голови райдержадміністрації та начальника відділу освіти.

 
Що таке герб? З історії Герба України

Герб - офіційна емблема держави, що зображується на грошових знаках, печатках, деяких офіційних документах, на офіційних вивісках державних установ, навчальних закладів. "Герб - це відмітний знак, символічна емблема держави, міста, роду або дворянської особи, зображений на прапорах, печатках, монетах, документах та інше" .

         Що ж собою, власне, являє Герб України? Історія нашого Державного Герба сягає дуже глибоко. Взагалі, герб - геральдичний знак, який використовувався можновладними людьми для позначення приналежності якогось предмета, земель, знарядь праці певній людині або роду. Герби карбувалися на княжих грамотах, знайдені гербові знаки на печерах тощо. Цей знак заміняв князям ім'я, тобто був не тільки іменним знаком, але й вказував на особисту власність певній особі частки майна. Такі знаки дійшли до нас з дуже далеких часів.

Детальніше... [Що таке герб? З історії Герба України]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 45