Головне меню

Авторизація



hoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

 fond

razdelitel

uk 44

razdelitel

rairada

razdelitel

 osvita

razdelitel

Зараз на сайті

На даний момент 7 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
70- річчя визволення України від фашистських загарбників

altЩорічно 28 жовтня відзначають День визволення України від фашистських загарбників як день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

У Сахновщинському районі ще живі, ті герої, які своїми очами бачили події тих років та своїми руками виборювали свободу України.

Детальніше... [70- річчя визволення України від фашистських загарбників]
 
Шановні ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення славної дати в історії нашої держави – 70 річчя визволення України від фашистських загарбників!

Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні.

Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за хоробрість Вашу, за рани Ваші, за віру Вашу – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної, на окупованій території, хто працював в тилу.

Дорогі ветерани війни! Шановні жителі краю! Від усього серця зичимо вам довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму. Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим!

 

 

 

         Голова районної державної адміністрації                         І. КОТУЛА

         Голова районної ради                                                          В.ПРЯДКО

 
Оперативна нарада

altОдним з головних питань сьогоднішньої оперативної наради голови РДА І. Котули було питання про призначення грошової субсидії та компенсації додаткових витрат на оплату комунальних витрат в умовах підвищення цін і тарифів на послуги в опалювальний період 2014-2015 років. 

Детальніше... [Оперативна нарада]
 
Шановні друзі!

Прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства

Щодня Ви перевозите сотні тонн вантажів продуктів харчування, товарів повсякденного попиту, сільськогосподарської продукції, а також будівельних та інших матеріалів, необхідних людям для повсякденної життєдіяльності. Саме від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення пасажирських та вантажних перевезень.

Тож нехай ваша праця приносить вам тільки радість і задоволення, а кожен день відкриває нові перспективи, щастя і добробуту вашим рідним і близьким!

 

 

 

         Голова районної державної адміністрації                         І. КОТУЛА

         Голова районної ради                                                          В.ПРЯДКО

 
Координаційна рада

          При Сахновщинській райдержадміністрації активно працює координаційна рада з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, яку очолює заступник голови райдержадміністрації В.І.Кравець.

Детальніше... [Координаційна рада]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 55