Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

 fond

razdelitel

uk 44

razdelitel

rairada

razdelitel

 osvita

razdelitel

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської РДА інформує

Див. вкладення

 
Торгівля людьми є одним з видів насильства щодо жінок

    Цей злочин має довге історичне коріння, але наприкінці XX століття він набув форми сучасного рабства. Використовуючи складну економічну ситуацію в країні, високий рівень безробіття та правову недосконалість захисту громадян молодої держави, нечисті на руку ділки організували кримінальний бізнес - запрошення українських громадян працювати за кордон, де вони зазнають жорстокої експлуатації, заробляючи мізерні гроші собі та тисячі для організаторів цього бізнесу. Чоловіків експлуатують як будівельників, шахтарів, на сільськогосподарських роботах; жінок - як домогосподарок, швачок, мийниць посуду. Але, крім звичайної експлуатації, жінки стикаються ще з одною її формою - примусовою проституцією. В багатьох країнах світу популярним є сексуальний бізнес в його легальних та нелегальних формах. Він приносить величезні надприбутки порівняно з іншими сферами.За даними експертів ООН, торгівля людьми є дуже прибутковою, а ризик для ділків - набагато менший або практично відсутній. Страждають від цього виду злочину, в першу чергу, жінки.

Детальніше... [Торгівля людьми є одним з видів насильства щодо жінок]
 
ГЕНДЕРНА РIВНIСТЬ В УКРАЇНI

    Гендерна рiвнiсть є однiєю з ознак правової держави. Держава зобов'язана забезпечувати дотримання прав людини, передбачених мiжнародним законодавством. Тоталiтарна система реально підтримувала гендерну рiвнiсть. Кiлькiсть жiнок-iнженерiв дорiвнювало кiлькостi чоловiкiв. На орбiту Радянський Союз вiдправив жiнок одразу пiсля чоловiкiв. В радянськi часи жiнки займали пости керiвникiв пiдприємств та директорiв установ. Але працюючи iнженерами та директорами, жiнки були змушенi тягнути на себе тягар домашнього господарства та виховання дiтей. Середньостатистична радянська дружина вiдпрацьовувала 8 годин на виробництвi (нерiдко шкiдливому, оскiльки робота там краще оплачувалася та дозволяла ранiше пiти на пенсiю), проводила ще 1,5 години в громадському транспортi, а потiм вiдпрацьовувала 5-7 годин у плити, з дiтьми або за пранням.

Детальніше... [ГЕНДЕРНА РIВНIСТЬ В УКРАЇНI]
 
Оголошення

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які  переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» термін видачі довідок про взяття на облік для призначення пенсій та усіх видів державної соціальної допомоги спливає
31 грудня 2014 року.

    Не облікованим особам після визначеного терміну буде припинено здійснення пенсійних виплат та державної соціальної допомоги, що може призвести до неочікуваних наслідків.

    З метою недопущення соціального вибуху серед переміщених осіб усім громадянам необхідно звертатися до управління праці та соціального захисту населення Сахновщинської районної державної адміністрації за адресою : смт. Сахновщина, вул. Шлях Леніна,68.

    Дні прийому громадян: понеділок – четвер 8.00-17.15;

         п’ятниця – 8.00-16.00;

         обідня перерва  12.00-13.00  

 

    Телефон для довідок 3-12-85.

 

 

Начальник управління                                            І.Г.Пугачова

 

  

 

 

 
14 грудня -День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

alt26 квітня 1986 року сталася аварія на Чорнобильській АЕС. 10 листопада 2006 року Указом Президента України була заснована пам'ятна дата - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається 14 грудня. Цей день обраний у зв'язку з тим, що 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня було опубліковано повідомлення про те, що комплекс захисних споруд прийнятий в експлуатацію. І тепер з нагоди цього дня по всій країні проходять заходи, присвячені пам'яті ліквідаторів цієї аварії, - мітинги, покладання квітів до пам'ятників ліквідаторам, молебні та інші акції пам'яті.

Детальніше... [14 грудня -День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 62