Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

 fond

razdelitel

uk 44

razdelitel

rairada

razdelitel

 osvita

razdelitel

Зараз на сайті

На даний момент 2 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
ОГОЛОШЕННЯ про набір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» («Fit for Partnership with Germany»)

altХарківська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (РРГ МЦПК) повідомляє, що в рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» («FitforPartnershipwithGermany»)Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ 19-20.05.2014 у м.Києві та 03-06.06.2014 у м. Харкові планує проведення конкурсного відбору претендентів на стажування в Німеччині.

Детальніше... [ОГОЛОШЕННЯ про набір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» («Fit for Partnership with Germany»)]
 
Оперативна нарада голови РДА В. Яковенка

altОсновною темою сьогоднішньої оперативної наради було питання проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Роботи з благоустрою в районі розпочато з 15 березня. Сільськими радами розроблено заходи з благоустрою та затверджено рішеннями виконавчих комітетів. Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та цивільного захисту РДА О. Стряпчий звернув увагу присутніх, що в ході акції ліквідовано 20 несанкціонованих сміттєзвалищ, зібрано 850 м3 побутових відходів, задіяні 9 одиниць притиральної техніки.

Детальніше... [Оперативна нарада голови РДА В. Яковенка]
 
Дорогі сахновщани!

Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням, з Пасхою Христовою!

Нехай цей Великий День дарує вам щастя,спокій та віру в кращий завтрашній день! Бажаємо всім здоров’я міцного, добробуту й успіхів у добрих ділах!

Любові, радості, миру й злагоди на довгії літа.
Зі святом Вас! Христос Воскрес!

      

 Голова районної державної адміністрації                         В.ЯКОВЕНКО

 Голова районної ради                                                        В.ПРЯДКО

 
Дім,над яким не заходить сонце доброти

altРізні люди-різні долі.

Та всі вони потребують співчуття,уваги,піклування й доброго слова. Саме такі умови прагне створити для своїх підопічних дружній колектив стаціонарного відділення терцентру. Мабуть тому старенькі багатьох називають доньками.

Детальніше... [Дім,над яким не заходить сонце доброти]
 
Фестиваль знаходить таланти

altТрадиційно навесні Харківщиною проходить обласний творчий фестиваль «Весняні дзвіночки». Мелодійний дзвін цього свята лунає щороку і в нашому районі. Метою фестивалю є: сприяння залученню до творчої діяльності дітей, підлітків та молоді, які мешкають у містах, селищах, сільських населених пунктах Харківської області; організація змістовно-тематичного дозвілля населення Харківщини; популяризація серед дітей і молоді здорового способу життя; надання практичної та методичної допомоги керівникам дитячих і юнацьких творчих колективів, фахівцям, які працюють з дітьми та молоддю у сфері культури і мистецтва.

Детальніше... [Фестиваль знаходить таланти]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 29