Головне меню

Авторизаціяhoda

razdelitel

uk 4

razdelitel

ur-portal

razdelitel

uk 8

razdelitel

uk 36

razdelitel

 fond

razdelitel

uk 44

razdelitel

rairada

razdelitel

 osvita

razdelitel

Зараз на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті
Вітаємо вас на сайті Сахновщинської районної державної адміністрації!
Поточна діяльність
Координаційна рада

          При Сахновщинській райдержадміністрації активно працює координаційна рада з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, яку очолює заступник голови райдержадміністрації В.І.Кравець.

Детальніше... [Координаційна рада]
 
Оперативна нарада

altСьогоднішню щотижневу нараду  голова РДА І. Котула почав зі слів подяки усім, хто приймав участь в суботньому ярмарку. Ярмарок, незважаючи на складну ситуацію у країні, пройшов на гідному рівні, що і зазначили гості з області.

Але головною темою наради стала доповідь начальника фінансового відділу С. Чепілко, яка надала інформацію про виконання показників місцевих бюджетів області за I півріччя поточного року та стан реалізації заходів щодо збалансування показників місцевих бюджетів області на 2014 рік.

Детальніше... [Оперативна нарада]
 
Сахновщинський ярмарок

alt18 жовтня на центральній площі Сахновщини відбувся осінній ярмарок сільгоспродукції за участі всіх сільських громад, районних підприємців та виробників сільськогосподарської продукції. Відкриття ярмарку відбулося о 9 годині, з вітальним словом виступив запрошений гість з області директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА В. Коваленко, також з відкриттям ярмарки всіх мешканців привітали у своєму виступі голова РДА І. Котула та голова райради В. Прядко.

Детальніше... [Сахновщинський ярмарок]
 
Шановні виборці Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Донецької та Луганської областей!

altНезалежно від місця перебування в день голосування ви можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування.

Для цього ви повинні особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем, де плануєте проголосувати (на вибір виборця). З собою треба мати тільки паспорт. Це може бути зроблено до 20 жовтня включно.

Детальніше... [Шановні виборці Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Донецької та Луганської областей!]
 
Мати-героїня

altСьогодні, 15 жовтня у райдержадміністрації за дорученням Президента України головою райдержадміністрації І.І. Котулою та головою райради В.І. Прядком, відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2014 року № 671/2014 року, було вручено посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудні знаки таким багатодітним жінкам Сахновщинського району: Шапченко Лідії Іванівні, 1939 року народження, яка мешкає у с. Лигівка, Лигівської сільської ради; Стрілець Катерині Кирилівні, 1956 року народження, яка мешкає у с. Калинівка, Новочернещинської сільської ради; Какадій Ганні Іванівні, 1949 року народження, яка мешкає у с. Катеринівка, Катеринівської сільської ради.

Детальніше... [Мати-героїня]
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 54